TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Kiralama Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için 100 TL alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 542 361 03 36 numaramızdan Bizleri arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren Konya Jet Car Oto Kiralama dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az  21 yaş yaşını dolmurmuş ve 1 yıllık ehliyeti olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların günlük 250 kilometre kullanım  hakkı vardır fazlası ,2 TL hesaplanır araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değilidir.

OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

ÖNEMLİ BİLGİ. SSK VEYA BAĞKUR GİBİ GÜVELİK KURUMUNDAN BAĞLI ÇALIŞMANIZ GEREKİYOR .ÜZERİNİZDE AÇIK İÇRA DOSYASI OLMAMASI GEREKİYOR. E DEVLET  KULANICISI OLMANIZ VE ŞİFRESİNİ BİLMENİZ GEREKİYOR. SORGULAMA İÇİN TRAFİK KAZASI GERÇEKLEŞMESİ DURUMUNDA 10 BİN TL MUAFİYET BEDELİ VE ARCIN SANYİDE KALDIĞI SÜRE MÜŞTERİDE TAHSİL EDİLİR

TRAFİK CEZALARI

Türkiye deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Konya Jet Car Oto Kiralamaya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

GÜNLÜK KM SINIRI 250 KM DİR

AYLIK 4000 KM DİR

NOT...150 TL YIKAMA ÜCRETİ ALINIR. DEPOZİTE OLARAK ARAÇ TEMİZ GELİRSE GERİ İADE EDİLİR.

Ödeme Yöntemleri
https://www.jetcarotokiralama.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -